fbpx

VESELS DARBINIEKS = LAIMĪGS DARBINIEKS

Mūsu mērķis ir ne tikai piedāvāt uzņēmumiem jaunu motivācijas veidu, bet arī ieviest veselīgu uzkodu kultūru.
Mūsu augļus jau nogaršojuši vairāk nekā 17 000 darbinieku visā Latvijā. Katru dienu piegādājam kastes uzņēmumiem Rīgā un pieRīgā. Zinām, ka dodam lielu ieguldījumu komandu ikdienas uzturā – neveselīgo uzkodu vietā izvēlas dabīgus augļus.
Vēlamies uzsvērt, ka mūsu ikdienas uzkodas nav tikai papildu motivācijas līdzeklis darbiniekiem. Tas ir par veselīga uztura veicināšanu. Un tas ir vienāds ar veselīgu darbinieku.
Mēs piedāvājam noderīgus izglītojošus materiālus, kas vizuāli apraksta, kā ikdienas augļu, dārzeņu un veselīgu uzkodu deva var sniegt labumu jums un visai jūsu komandai.

Kā darba devējs var viegli veicināt darbinieka veselīgu uzturu?

Fakts: mēs lielāko daļu sava laika pavadām darbā.
Darba devējam ir unikāla iespēja veiksmīgi mainīt darbinieka ēšanas paradumus ar veselīgām uzkodām.

Ir nepieciešams ņemt vērā:

Vēlme mainīties

Darba devēji savu komandu var motivēt dažādos veidos: atalgojot ar veselīgām uzkodām par aktīvu fizisko aktivitāti, ejot ikdienas darbosa. Sarunājiet uztura speciālista konsultāciju vai semināru. Veikt dažādus pasākumus, kas liks darbiniekiem aizdomāties par veselīgu uzturu.

Pieejamība

Mēs varam Jums palīdzēt. Veselīgiem un svaigiem našķiem jābūt pieejamiem katru dienu, lai biroja vadītājam nav jādomā kur tos iegādāties.

Ieradumu attīstība

Augļi un dārzeņi birojā katru dienu, ikmēneša fizisko aktivitāšu apskats un balvas attīsta darbinieku veselīga dzīvesveida paradumus.

TOP