fbpx

UZKODU KOMPLEKTI

Garantējam, ka uzkodu kastītēs atradīsiet tikai kvalitatīvus produktus, kā arī saturu individuāli pielāgosim Jūsu biroja darbinieku vajadzībām.
Pasūtiet vienu vai vairākas kastes, un nepieciešamības gadījumā varam periodiski piegādāt arī uzkodu komplektus.
Apmaksa 2x mēnesī saskaņā ar rēķinu.

Uzkodas birojā

Uzkodas ir neatņemama mūsu dienas sastāvdaļa, un, zinot, ka lielākā daļa cilvēku darbā pavada pat trešdaļu sava laika, varam tikai secināt, ka arī uzkodas darbā kļūst par nepieciešamību. Šodien aicinām uz našķiem darbā paskatīties ar jaunām acīm un izvēlēties risinājumu, kas būs izdevīgs ne tikai darbiniekam, bet arī darba devējam.

Bads birojā: kāpēc ir svarīgi no tā izvairīties?

Katrs darbinieks birojā saskaras ar dažādiem faktoriem, un bads ir viens no tiem. Šis faktors patiesībā var būt daudz kaitīgāks, nekā varētu šķist no pirmā acu uzmetiena. Pirmkārt, ir svarīgi uzsvērt, ka šo ķermeņa sūtīto signālu nevajadzētu ignorēt: ja jūtaties izsalcis, tad ir svarīgi ēst, pretējā gadījumā organismā var sākties nevēlami procesi. Vēl vairāk – ja neēdam, kad jūtamies izsalkuši, vēlāk ievērojami palielinās pārēšanās iespēja, kas var kļūt par iemeslu sliktai pašsajūtai. Svarīgi arī teikt, ka bads ir viena no tām sajūtām, kas traucē koncentrēties darbā, kas var ietekmēt produktivitāti. Nu, protams, veselīgas uzkodas ir lieliska iespēja papildināt savu organismu ar vitamīniem, minerālvielām un citām nepieciešamajām vielām.

Uzkodām birojā ir vairākas priekšrocības

Birojā tiešām netrūkst iemeslu, lai uzkodām. Pirmkārt, darbinieki, kuriem ir iespēja uzkost, vairs nejutīsies izsalkuši, kas netraucēs koncentrēties darbam un sasniegt labākos rezultātus. Otrkārt, laicīgi uzkožot, būs iespējams izvairīties no pārēšanās, kas varētu pasliktināt pašsajūtu un arī negatīvi ietekmēt darba procesu. Turklāt, ja uzkodas būs sagādātas iepriekš, jūsu darbiniekiem nebūs jādodas uz veikaliem, lai tās iegādātos, tādējādi nebūs lieki tērēts laiks un uzmanības novēršana, ko visu varēs atvēlēt darba uzdevumiem. Tāpat svarīgi atzīmēt, ka veselīgas uzkodas birojā ir lieliska iespēja Jūsu darbiniekiem papildināt savu organismu ar vitamīniem, minerālvielām, šķiedrvielām, kas palīdzēs stiprināt organismu.

Tātad veselīgas uzkodas birojā ir patiešām vērtīga iespēja, un mēs palīdzēsim jums nodrošināt, lai jūsu darbinieki vienmēr varētu baudīt garšīgas un veselīgas uzkodas.

Ir pieejamas dažādas uzkodu kastes, no kurām izvēlēties

Piedāvājam Jums dažādas kastītes, pilnas ar kvalitatīvām un gardām uzkodām, kurās sev piemērotāko izvēli atradīs pat izvēlīgākais darbinieks. Var izvēlēties dažāda lieluma uzkodu komplektus (tajos atradīsi batoniņus, žāvētus augļus, riekstus, šokolādi, kūku, gaļas izstrādājumus) vai tikai viena veida uzkodas (batoniņi, kūka, smūtijs u.c.). Dažāda veida batoniņi ir ideāla izvēle, kad vēlies kādu uzkodu, un arī tad, kad vēlies papildināt savu organismu ar dažādiem vitamīniem un minerālvielām, kad meklē veselīgāku deserta alternatīvu; žāvēti augļi ir lieliski piemēroti pat lielākajiem saldummīļiem; rieksti - ne tikai papildinās organismu ar dažādiem vitamīniem un minerālvielām, bet arī sniegs sāta sajūtu un rosinās radošumu; un dažādi garšīgi smūtiji - ne tikai pārsteigs jūs ar savu uzturvērtību, bet arī lieliski atsvaidzinās.

Uzkodu kastīšu saturu var individuāli pielāgot jūsu darbinieku vajadzībām. Var izvēlēties arī vienreizēju pasūtījumu vai uzkodu kastīšu abonementu Uzkodu piegāde ir ātra, un abonementu var atcelt jebkurā laikā. Uzkodas darbā - veselība, labs garastāvoklis un ieguvumi uzņēmumam.

TOP