fbpx

AUGĻI BIROJAM PĒC ABONĒŠANAS PRINCIPA

Augļi uz biroju uz abonementa pamata ir lielisks veids, kā motivēt savus darbiniekus, nodrošināt viņiem labu garastāvokli, efektivitāti un imunitātes stiprināšanu. Šeit Jūs varat izvēlēties savai komandai piemērotāko abonementa augļu komplektu un mēs noorganizēsim iknedēļas kvalitatīvu augļu piegādi uz biroju!
Apmaksa 2x mēnesī saskaņā ar rēķinu.

Augļu abonements birojam

Skatieties uz saviem darbiniekiem jaunā veidā – atcerieties, ka jūsu pieņemtie lēmumi var ne tikai nodrošināt darbiniekiem jautrus un garšīgus mirkļus, bet arī sniegt ilgtermiņa ieguvumus viņu veselībai un labklājībai. Viens no šādiem risinājumiem ir mūsu “Frull-to-Office” abonements.

 

Augļu priekšrocības ir īpaši augstas

Ja būtu jānosauc cilvēka veselībai noderīgākie produkti, tad topa augšgalā neapšaubāmi būtu augļi. Lielākā daļa augļu ir labvēlīgi mūsu veselībai pat ne viena iemesla dēļ, bet vairāku iemeslu dēļ. Tātad, pat ēdot viena veida augļus, jūsu veselībai būs vairākas priekšrocības. Īsi apskatīsim populārāko augļu priekšrocības.

• Banāni – mēs visi vēlamies būt labā garastāvoklī un labi izgulēties. Lai tas notiktu, mums tikai pareizi jāizmanto tas, ko daba mums piedāvā. Īpaši lieliska izvēle ir banāni – tajos esošās vielas uzlabo miega kvalitāti un garastāvokli. Tāpat banāni ātri sniedz sāta sajūtu, kas ir aktuāli, ja darbā nav laika.

• Vīnogas ir lieliska izvēle, ja vēlaties saglabāt ādas jaunību un elastību. Tie ir arī bagāti ar K vitamīnu, kas ir svarīgs kaulu veselībai un asins recēšanai.

• Ābolos ir maz kaloriju, tāpēc tie ir lieliski piemēroti tiem, kas vēlas saglabāt slaidu augumu. Tāpat regulāra ābolu lietošana uzturā palīdz uzturēt izcilu smaganu un zobu stāvokli. Šie augļi ir bagāti ar antioksidantiem, kas palīdz palēnināt novecošanās procesu.

• Apelsīni, citroni, kivi un mandarīni ne tikai apgādās tavu organismu ar C vitamīnu un stiprinās imunitāti, bet arī palīdzēs uzturēt skaidru un svaigu ādu un uzlabos garastāvokli.

• Bumbieri – tie ir īpaši bagāti ar šķiedrvielām, kas palīdz uzturēt normālu gremošanas un zarnu darbību.

 

Augļi birojam ir lieliska izvēle

Augļi birojam ir ideāla izvēle daudzu iemeslu dēļ. Apskatīsim, kāpēc jūsu darbiniekiem vajadzētu būt iespējai baudīt augļus birojā.

• NNav noslēpums, ka mūsdienās ir populāri izmantot dažādus motivācijas rīkus. Visbiežāk tiek izmantoti tādi motivācijas instrumenti kā kafija, ekskursijas vai iespēja pauzēs spēlēt galda spēles. Ja vēlaties kaut ko jaunu un īpaši noderīgu, augļi un uzkodas birojam ir ideāla izvēle. Ne visiem darbiniekiem var patikt kafija vai galda spēles, taču daudziem patīk augļi un uzkodas.

• Viena no darba devējam aktuālākajām lietām ir darbinieku efektivitāte. Lai uzdevumus veiktu perfekti un laikā, ļoti svarīgi, lai darbinieki būtu motivēti, atpūtušies un labā noskaņojumā. Dažādos augļos esošās vielas palīdz uzturēt darba spējas un enerģiju.

• Ikvienam ir ļoti pazīstama situācija, kad nav iespējams koncentrēties ļoti vienkārša iemesla dēļ – izsalkuma dēļ. Augļi birojā ļaus jūsu darbiniekiem piesātināt īstajā laikā. Turklāt tie ir viegli sagremojami, tāpēc organisms nepatērēs daudz enerģijas.

• Ikviens darba devējs labi zina situāciju, kad darbinieks nevar ierasties darbā slimības dēļ. Šādā gadījumā ne tikai jāmeklē kāds, kas varētu aizvietot slimo darbinieku, bet var rasties arī zaudējumi. Ir viegli saprast, ka uzturs ir viena no svarīgākajām lietām, kas ir atkarīga no tā, vai mēs bieži slimosim. Augļi ir viena no tām izvēlēm, kas nodrošina pilnvērtīgu uzturu un uzlabo veselību. Tātad, ja jūsu darbiniekiem ir iespēja baudīt augļus, kad vien viņi vēlas, varat būt pārliecināti, ka viņu veselība būs daudz labāka.

Tātad, kā redzat, augļi birojam ir lieliska izvēle. Vēl vairāk, var teikt, ka augļi birojā ir abpusēji izdevīga iespēja gan darbiniekiem, gan darba devējam.

Augļu kastes katra izvēlei

Jūsu ērtībām uz abonēšanas pamata birojam piedāvājam plašu augļu kastu klāstu. Varat izvēlēties augļu komplektus vai tikai viena veida augļus. Var izvēlēties arī dažāda izmēra augļu kastes. Populārākā izvēle ir Premium tipa augļu kastes, kuru saturs papildināts ar sezonas augļiem. Sezonas augļi ir īpaši noderīgi, tāpēc nepalaidiet garām iespēju palutināt sevi ar tiem. Izvēlieties vienreizēju piegādi vai augļu abonementu uz biroju.

Svaigi augļi birojam – Jūsu darbinieku veselībai, skaistumam un labsajūtai. Augļu piegāde ir ātra, un augļu abonementu var atcelt jebkurā laikā.

TOP