1. Šī Privātuma politika skaidro, kā UAB “Superbiuras” apstrādā personas datus, izmantojot mūsu pakalpojumus. Šī politika attiecas uz visu UAB “Superbiuras” savākto personas datu apstrādi no vietnēm, e-pastiem, aptaujas lapām, līgumiem un citiem datu avotiem.

 

Kontaktinformācija

UAB „Superbiuras“

Reģ.nr. 304245683

Lukšio g. 1, LT-08221 Vilnius

info@snack-box.lv

 

Personas datu vākšana un izmantošana

 1. Neatkarīgi no valsts, kurai jūs piekļūstat UAB “Superbiuras” pakalpojumiem, personas datu apstrādē tiek ievēroti regulas noteikumi. Jūs apzināties, ka jūsu personas datus Latvijā var apstrādāt arī, pamatojoties uz šīs valsts tiesību aktiem.

3.UAB “Superbiuras” Informa, ko norādot savu e-pasta adreses, jūs piekrītat to, ka maz iekļauta uzņēmuma datu bāze aiz ANO var tikt nosūtīts uz mājas lapā nav interneta www.krasas.lv paziņojums / atgādinājums nominālvērtība uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem preču pasūtījumi.

 1. Tu esi informēts, ko lietojot interneta vjetnamas www.snack-box.lv, UAB “Superbiuras” VAI jebkura tres persona, kas darbojas www.snack-box.lv vārdu, var apkopot ANO uzglabāt datus, kas lauj izsekoti ANO uzskaitīt vietnē vjetnamā kopējo apmeklējumu mājas lapas apmeklētāju skaits, IP adreses, citi dati, kuru mērķis ir administrēt sistēmas, kā arī kontrolēt vietnes izmantošanu un organizēt tās pilnveidošanu.

 

Personas datu apstrādes mērķis un juridiskais pamats

5.UAB “Superbiuras” apstrādā personas datus šādiem mērķiem:

 • pakalpojumu un distances līgums, rēķinu sagatavošana, noslēgšana un nosūtīšana;
 • efektīvu korporatīvās vadības procesu nodrošināšana;
 • biznesa plānošana un analīze;
 • personāla atlase un vadība;
 • pieteikumu izskatīšana un apstrāde;
 • biļetenu nosūtīšana;

Tā UAB “Superbiuras” nolem izmantot datu subjekts datus citam nemērcējiet, nekā ka sākotnēji bija paredzēts, pirmie personas datu ārstēšanai uzsākšanas UAB Superbiuras informa datu subjekts nominālvērtība plānoto datu apstrādājot nolūkā, dodot datu subjektam tiesības iebilst cena sadu personas datu apstrāde.

 1. UAB “Superbiuras” apstrādā personas datus par šādu juridisko pamatu:
 • Ievērot normatīvajos aktos noteikto juridisko pienākumu
 • Nodrošināt likumīgas intereses
 • Līguma noslēgšana vai izpildīšana
 • Pamatojoties uz datu subjekta piekrišanu

 

Personas datu glabāšanas ilgums

 1. UAB “Superbiuras” glabā personas datus atbilstoši noteiktajiem personas datu apstrādes mērķiem un normatīvajām prasībām, bet ir vismaz viens no šādiem kritērijiem:
 • ārējos normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā UAB “Superbiuras” var realizēt savas likumīgās intereses;
 • lai gan UAB “Superbiuras” ir juridisks pienākums saglabāt datus saskaņā ar normatīvajiem aktiem;
 • tik ilgi, kamēr pastāv datu subjekta piekrišana personas datu apstrādei, ja vien nav izveidots cits juridiskais pamats apstrādei.

 

Sīkdatnes

 1. Sīkfaili ir mazi teksta faili, ko vietne veikalā glabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē. Katrā nākamajā apmeklējumā sīkdatnes tiek atgrieztas izcelsmes vietnei vai trešās puses vietnei, kas atpazīst attiecīgo sīkfailu. Sīkfaili ietver iespēju ļaut vietnei atcerēties lietotāja izvēlētos iestatījumus nākamajos apmeklējumos, lai katru reizi viņiem nevajadzētu atkārtoti piešķirt. Sīkfaili netiek izmantoti, lai jūs personīgi identificētu.

 

Kāpēc UAB “Superbiuras” izmanto sīkdatnes?

 1. SIA “Krāsu serviss” izmanto sīkdatnes šādiem mērķiem:
 • sesiju vadība un lietotāju autentifikācija;
 • vietnes funkcionalitāte;
 • Iegūt statistiku par lapas apmeklējumu – apmeklētāju skaitu, lappusē pavadīto laiku;
 • Uzlabot vietnes efektivitāti.
 1. Juridiskais pamats personas datu apstrādei cepumu ietvaros ir UAB “Superbiuras” likumīgās intereses.
 2. UAB “Superbiuras” neizmanto sīkdatnes, vēlu ekspluatācijā Lietotāju paradumu izsekošanas skriptu, Tāpēc SIA” Serviss Krāsu Informa Par sīkdatņu izmantošanas, bet lūgt jums par jūsu piekrišanu sīkdatņu ievietošanai Atbilstoši likuma prasībām.
 3. UAB “Superbiuras” nepiesaista lietotāja IP adresi un e-pasta adresi ar datiem, kas ļauj identificēt šo lietotāju. Tas nozīmē, ka katra lietotāja sesija tiks reģistrēta, bet tīmekļa vietnes lietotājs paliks anonīms.

 

Trešās puses sīkfaili

 1. UAB “Superbiuras” var būt trešo pušu cepumi, piemēram, Google Analytics. Google Analytics rīku nodrošina Google Inc. (ASV uzņēmums), kuram ir pieeja statistikai, ko apkopo šis rīks.

 

Sīkfailu kontrole

 1. Datu subjekts var izdzēst sīkfailus pēc savas izvēles (sīkāku informāciju skatīt: www.youronlinechoices.com/lv).
 2. Jūs varat dzēst visas sīkdatnes, kas jau ir saglabātas Jūsu datorā, un varat noteikt, lai pārlūkprogramma neļauj tās saglabāt. Bet tādā gadījumā ir manuāli jānorāda izvēle katru reizi, kad apmeklējat vietni, un daži pakalpojumi un interneta vietnes funkcijas var nedarboties.

Personas datu saņēmēji

 1. Likumā noteiktos gadījumos UAB “Superbiuras” var nodot informāciju trešajām personām. Tāpat UAB “Superbiuras” var izmantot ārpakalpojumus, lai nodrošinātu efektīvāku savu funkciju veikšanu (piemēram: preču piegādei)
 2. Personas dati netiek nodoti uz trešajām valstīm.

Tiesības atsaukt piekrišanu

 1. Ja personas datu apstrāde ir uzsākta un notiek saskaņā ar datu subjekta piekrišanu, datu subjektam ir tiesības to atsaukt, sūtot atsaukumu uz epastu: info@snack-box.lv
 2. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā. Atsaucot piekrišanu, nevar tikt pārtraukta datu apstrāde, kuru veic, pamatojoties uz citiem tiesiskajiem pamatiem.
 3. Lietotājam ir tiesības dzēst savu profilu, par to atsūtot pieprasījumu uz epastu: info@snack-box.lv. Šādā gadījumā pieprasījums tiek pieņemts tikai, ja tas nosūtīts no tā paša epasta, uz kuru reģistrēts lietotāja profils.