fbpx

ZIEMASSVĒTKU BIZNESA DĀVANAS

Svētku laikā mēs vēlamies dalīties skaistās emocijās, pateikt kādu jauku vārdu no sirds, vai vienkārši stingri paspiest roku un pateikt "paldies".
Šogad uzdāviniet savam partneriem un kolēģiem ekskluzīvas dāvanas, pilnas ar augļiem un saldumiem un nododiet dāvanas ar siltu žestu. Tad svētku noskaņa būs pacilātāka, un dāvanas iegūs citu, maģisku nozīmi.

Gardas biznesa dāvanas

.

Biznesa dāvanas ir lielisks veids, kā stiprināt biznesa attiecības. Mūsu gardajām biznesa dāvanām ir daudz priekšrocību..

Biznesa dāvanas

Varētu uzskaitīt daudzus gadījumus, kad nepieciešama biznesa dāvana. Jauna uzņēmuma prezentācija, jauna produkta vai pakalpojuma prezentācija, svarīga līguma parakstīšana vai darījuma noslēgšana ir gadījumi, kad ir vērts uzdāvināt biznesa dāvanu. Biznesa dāvanas nepieciešamas arī uzņēmuma dzimšanas dienā vai jubilejā. Gada lielākie svētki – Ziemassvētki, Jaunais gads, Lieldienas – ir arī lieliska iespēja uzdāvināt biznesa dāvanu. Tātad, kā redzams, biznesa dāvanu pasniegšanas iespēju ir patiešām daudz, tāpēc atliek vien parūpēties, lai tā būtu estētiska, pievilcīga, stilīga un ekskluzīva.

Kāpēc izvēlēties ēdamas biznesa dāvanas?

Viena no iespējamām izvēlēm ir gardas biznesa dāvanas, kuru izvēlei iemeslu noteikti netrūks. Pirmkārt, ēdamas biznesa dāvanas ir ne tikai estētiskas un pievilcīgas, bet arī praktiska izvēle, jo būs iespējams ne tikai apbrīnot, bet arī apēst.

Pirmkārt, augļu komplekts vai uzkodu komplekts izskatās ļoti estētiski un pievilcīgi. Ir vērts uzsvērt, ka šāda ēdama biznesa dāvana ir lieliska iespēja izrādīt izcilu uzmanību. Dāvājot augļus un uzkodas, jūs patiešām dodat cilvēkiem iespēju uzlabot savu veselību. Īsi apskatīsim, kas var būt noderīgi un vērtīgi produkti, kas ir iekļauti augļu vai uzkodu komplektos:

  • Banāni sniedz ne tikai sāta sajūtu, bet arī uzlabo garastāvokli un miega kvalitāti.
  • Vīnogas ir lieliska izvēle, ja vēlaties saglabāt ādas elastību un jaunību un papildināt organismu ar K vitamīnu.
  • Citrusaugļi sniegs daudz C vitamīna, kā arī palīdzēs saglabāt ādu tīru un dzīvu, stiprinās imunitāti un uzlabos garastāvokli.
  • Āboli ir bagāti ar antioksidantiem, kas palīdz saglabāt jaunību, un bieža ābolu lietošana labvēlīgi ietekmē zobu un smaganu veselību.
  • Valrieksti satur daudz magnija, kas ir lieliski piemēroti tiem, kas strādā garīgu darbu.
  • Indijas rieksti ir bagāti ar dzelzi.
  • Lazdu riekstos ir daudz fosfora, un tie ir lieliski piemēroti arī radošiem cilvēkiem.
  • Auzu batoniņi ir ne tikai bagāti ar vitamīniem, minerālvielām, olbaltumvielām un šķiedrvielām, bet arī sniedz sāta sajūtu.
  • Žāvēti augļi ir lieliski piemēroti pat lielākajiem saldummīļiem.

Dāvinot augļus vai uzkodas, jūs patiešām dāvināsiet nenovērtējamas lietas - veselību, labsajūtu, enerģiju, svaigumu un radošumu, lietas, kas īpaši nepieciešamas biznesa attīstībā.

Īpaši liela ēdamo biznesa dāvanu izvēle

Piedāvājam plašu ēdamo biznesa dāvanu klāstu: dažādu izmēru un sastāvu augļu vai uzkodu komplekti. Šīs dāvanas var būt dabīgā koka kastītēs, stilīgās kartona kastēs vai omulīgos samta maisiņos.

Vairāk individualitātes

Vēlies, lai Tavas biznesa dāvanas būtu ne tikai krāsainas, stilīgas, garšīgas, veselību veicinošas, bet arī individuālas? Varam sagatavot arī zīmola ēdamas zīmola biznesa dāvanas ar klienta logotipu. Uzkoda vai biznesa dāvana ir labākā biznesa dāvana. Dodiet skaistumu, garšu, jaunību un enerģiju.

TOP